סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-8226517
irit@mtd.org.il
פקס: 04-8226617

חוגי אחה"צ לילדים ונוער מרכז תרבות דתי תש"פ


יתכנו שינויים בימים ובשעות ההשתפות מותנית בתשלום מראש.
פרטים על תוכן כל חוג - באתר המרכז

התחום

החוג

בהדרכת

הגיל

יום

שעה

מקום

מחיר

יהדות

לימוד הורים ילדים

עדיא לשטטמן

כל המעוניין

ש

שעון חורף – 20 ד' אחרי כניסת שבת. שעון קיץ בשעה 18:00

מעל אולם הספורט

0

 

משניות - בנים

יפתח קפלן   ושלום ספיר

א' עדו'

ש

לאחר תפילת שחרית

ביה" כרמבם

0

 

תפילת ילדים

 

3-6.

ש

לאחר תפילת שחרית

ביה"כ רמבם

0

 

תוכנית בת מצוה

אלישבע ישמח ותמי וורצמן

ו'

ב'

ערב

משכן אשר

₪ 375

 

תלמוד תורה טללים - בנות

 

א'-ו'

ה'

16:00-17:00

לפי קבוצות

₪ 40

 

תלמוד תורה טללים - בנים

ברקדגבלי

א'-ו'

ב'

13:30-15:30

לפי קבוצות

₪40

 

 

נושאים שונים

*דרמה משחקי תיאטרון

משתתף במבצע צהריים

יוליה גולדמינץ

ד' +

ג'

16:00-17:00

חדר רימון

₪ 140

 

תיאטרון בובות יוצר

יוליה גולדמינץ

גןחובה-ג'

ד'

16:30-17:30

חדר רימון

₪ 140

 

לוגיקה ברוסית לגיל הרך

אלה ברסלבסקי

גן

ה'

החל מ17:30

חדר תמר

פרטיםבהמשך

 

מאסטרכיף

תרצה קורט

א'-ג,ד'-ו'

ג'

16:00-17:00

מטבח מנחם

₪ 165

 

משתתף במבצע צהרייםמבוכים ודרקונים

צוות חברת "מימד"

ג' עדו '

ב'

לפי גילאים 90 ד'

חדר חרוב

170 ₪

 

מבוכים ודרקונים

צוות חברת "מימד"

ז'+

ה'

17:30-19:30

חדר אורן

₪ 190

 

סדנתצילום  בסמארטפון

אריאל מינקוב

ה'+

א'

60 דקות

משחקיה

₪ 120

 

קורס צילום במצלמה מקצועית בהבאת מצלמה  אישית

אריאל מינקוב

ט'+

א'

60 ד'

משחקיה

₪ 120

*

שחמט- משתתף במבצע צהריים

מרכז שחמט צפון

5+

ד'

לפי גילאים 60 ד'

משחקיה

150

 

מופעי שעת סיפור ותיאטרון

אמנים מתחלפים

3-6.

ג'

17:30-18:15

ספריה

 ₪ 15 לילד

 

 

 

 

 

 

 

למלווה 5 ₪

 

קסמי מדע

מדריכי חב' אטומיקס

א-ב

 

60 ד'

בתיאום

190 ₪

 

טכנומדע

מדריכי חב אטומיקס

ג-ד

 

50 ד'

בתיאום

190 ₪

מחשבים

*הכרת המחשב ותחזוקתו

רועי דניאל

א+

ב'

60 ד'

חדר חרוב

₪ 165

 

*הכרת המחשב מתקדמים

רועי דניאל

ד'+

ב'

90ד'

חדר חרוב

₪ 165

 

מתכנתים צעירים

מרדכי אליגל

ב+

ה'

החל מ16:00  50 ד'

חדר חרוב

₪ 140

 

תכנות למתקדמים

מרדכי אליגל

ג+

ה'

החל מ 16:00 50 ד'

חדר חרוב

₪ 140

 

עיצוב גרפי

רועי דניאל

ד+

ב'

90 ד'

חדר חרוב

₪ 165

 

עריכת וידאו וסאונד

רועי דניאל

ד+

ב'

90 ד'

חדר חרוב

₪ 165

 

 

משתתף במבצע צהריים

*פוטושופ

רועי דניאל

ד+

ב'

90 ד'

חדר חרוב

₪165

מוסיקה ונגינה

כינור פרטי

אוקסנה אובצ'רוב

6+

א'-ה'

בתיאום 45 ד'

חדר שיטה

₪ 300

 

להקת כנרים

אוקסנהאובצ'רוב

 

 

לפי הודעה – 45 ד'

חדר שיטה

₪ 10

 

גיטרה (ליוויוקלאסת) פרטי

מיכאלגולוד

9+

ב, ג

בתיאום 45 ד'

חדר אורן

₪ 290

 

גיטרה חשמלית (פרטי)

מיכאלגולוד

13

ב, ג

בתיאום 45 ד'

חדר אורן

₪ 290

 

יוקללי פרטי

מיכאלגולוד

9+

ב, ג

בתיאום 45 ד'

חדר אורן

₪ 290

 

ארוגנית פרטי

מילהמורוץ

6+

א,ב,ד

בתיאום 45 ד'

חדר שושנה

₪ 300

*

פסנתר פרטי

מילהמורוץ

6+

א,ב,ד

בתיאום 45 ד'

חדר שושנה

₪ 300

 

פסנתר / אורגנית

ז'אנהפרידמן

6+

ג' ,ה'

בתיאום 45 ד'

חדר שושנה

₪ 300

 

תאוריה

ז'אנהפרידמן

לתלמידי המרכז

ה'

16:00-17:00

משכן אשר

₪ 50

 

 

 

לתלמידים מבחוץ

ה'

16:00-17:00

 

₪ 85

 

תופים פרטי

זוריקלדיז'נסקי

א+

א

16:00-17:00

חדראורן

300 ₪

 

 

 

 

 

17:00-17:45

חדראורן

₪ 200

 

תופים קבוצתי

זוריקלדיז'נסקי

Tא+

א'

17:00-17:45

חדר אורן

150 ₪

 

ספורט ומחול

התעמלות והכנה לקראטה

יעקבברנע

3-5

ד'

17:30-18:15

חדרברוש

140

 

קראטה והגנה עצמית

יעקבברנע

גן חובה-ד

ד'

17:15-19:00

חדרברוש

140

 

קראטה והגנה עצמית - בנים

יעקבברנע

ה-ז

ד'

19:15-20:00

אולםספורט

140

 

קראטה והגנה עצמית בנים

יעקבברנע

ח+בוגרים

ד'

20:00-20:45

אולםספורט

140

 

ג'ודו וסמבו בנים

זאבקושלין

א'+

א'

17:30-18:30

בוסתן קומה ב'

1 בשבוע מראש- 150 ₪

2 בשבוע מראש – 200 ₪

1 בשבוע חודשי – 175 ₪

2 בשבוע חודשי – 240 ₪  

 

myjim- הפעלה פסיכומוטורי צלילדים

לימורנאור

תינוקות-5

 

 

משחקיה

₪ 120

 

סייף

מיכאלרייכמן

א'+

ג'

 

חדרברוש

₪ 135

 

טאיקוונדוו הגנה עצמית (בנות) - מתחילות

רותםבןזאב

6-14.

ב'

 

חדרברוש

₪ 150

 

טאיקוונדוו הגנה עצמית (בנות) - מתקדמות

רותםבןזאב

6-15.

ב', ה'

 

חדרברוש

₪ 200

 

קפוארה

תומרארמה

גןחובה +

א/ה

 

 

₪ 160

 

 

 

 

 

 

בוסתן/אולם ספורט

₪ 200

 

בלטקלאסי

שרהויסנברג

גןחובה -ב'

ב

 

חדר ברוש

₪ 130

 

כדורגל

ברקאיפרגן

גן +

ג'

16:00 ואילך

אולם ספורט

₪ 120

 

בי"ס לכדורסל (בשיתוף הפועל חיפה)

יובלשמיר

ב'-ד'

ב' +ה'

16:30 ואילך . 45 ד'

אולם ספורט

8 אימונים בחודש - 175 ₪+120 חד"פ לביגוד

 

כדורסל

יובלשמיר

ה'-ו'

ב'+ה'

 

אולם ספורט

₪ +120 חד"פ לביגוד 190

 

כדורסל

יובלשמיר

ז'-ט'

ב'/ה'

 

אולם ספורט

 - 140 ₪ 120 חד"פ לביגוד

 

משחקי מחול(בנות)

רוניגור

טרוםחובה

ד'

בבוסתן

חדרחרוב

₪ 140

 

מחוליצירתי

רוניגור

גןחובהא

ד'

בבוסתן

חדרחרוב

₪ 140

 

התעמלות קרקע

הילהריזקין

 

או / ד'

באולם הספורט

חדרשיטה

 4 אימונים בחודש - 130 ₪

 

התעמלות קרקע  ניבחרת

 

א'-ד'

א'/ד'

באולם הספורט

חדרשיטה

יפורסם בהמשך- 8 אימונים בחודש

אומנות ויצירה

פימו

זאב ורוניתה רשקוביץ

א'-ו'

ג'

 

חדרגפן

₪ 160

 

נגרות

זאב ורונית הרשקוביץ

ג'+

ד'

 

חדרתאנה

₪ 170- התשלום לא כולל חומרים

 

תפירה

ורהאנניץ'

ג'+

ג'

 

חדר חרוב

200 ₪

 

סריגה

פולינה פוליאנובסקי

ג'+

ג'

החל מ15:30

משכן אשר . 60 ד

 

כולל חומרים - 170 ₪ . 4 מפגשים

 

תכשיטנות

שרון אורבינו

א'-ג'   ד'-ו'

ג'

החל מ16:00. 60 ד

חדרתאנה

₪ 150

 

שילוב אומנויות

איריס בירן

ב'- ו'

ה'

החל מ14:00

משחקיה

170 ₪ - כולל חומרים

 

רישום וציור

גלעדכהן

ג'+

ג'

החל מ-16:00

60 ד'/ 90 ד'

 

לאכול לציוד וחומרים- 135 ₪ / 185 ₪

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בניית רהיטים מקרטון

שרון אורבינו

ה'+

ג'

בתיאום 90 ד'

חדר תאנה

לאכול לחומרים - 160 ש" ח

 

סדנאות יצירה בחומר

רעות שרוני

ה+

בתיאום

90 ד'

 

280 ₪  

 

ניוזלטר החודש
מתנסנט | חוגים